Pomysł na prezent dla rodziców

0
1162
Pomysł na prezent dla rodziców

Młodzi rodzice potrzebują na samym początku dokupić wiele nowych sprzętów, które będą miały za zadanie sprostać potrzebom nowego członka rodziny. Poza najważniejszymi dodatkami jak zabawki, kosmetyki, ubranka itp. warto w potencjalnym prezencie pójść krok dalej. Opcje takie jak foteliki samochodowe rzadko przechodzą obdarowującym przez głowę, a szkoda. Młodzi rodzice mają dość wydatków, a gdy przyjdzie do kupna nowego fotelika dla dziecka to budżet może zostać nagle nadwyrężony. Wyręczenie rodziców przez znajomych lub rodzinę w zakupie tego dodatku do auta pozwoli złapać chwilę finansowego oddechu oraz dać świadomość obdarowującym, że przyczyniają się do zachowania zdrowia i komfortu przez dziecko. Fotelik nie musi być prezentem jedynie dla noworodka. Foteliki trzeba co jakiś czas zmieniać – dostosowując je do wagi oraz wieku dziecka. Jeśli nie udało się kupić fotelika na samym początku, to fotelik 9-18 kg będzie trafionym podarkiem dla starszego wiekiem dziecka.

Dopasowanie fotelika do potrzeb malucha

Fotelik fotelikowi samochodowemu nie jest równy. Systemy mocowania są względnie takie same, jednak względnie nie oznacza takich samych. Kupując np. fotelik 9 – 18 kg nie warto silić się na zrobienie niespodzianki. Lepiej i rozsądniej jest poinformować rodziców o swoim zamiarze i dokładnie wszystko wspólnie wymierzyć. W efekcie wspólnej pracy, znalezienie fotelika dla dziecka będzie łatwiejsze i tańsze. Kupno fotelika to nie zakup na zasadzie prób i błędów – musi być on przemyślany, a kupujący pewny tego co nabył. Foteliki mają różny zakres funkcjonalności, który trzeba wziąć pod uwagę w trakcie szukania idealnego wariantu. Dziecko musi w foteliku być nie tylko bezpieczne, ale również komfortowo znieść podróż. Dlatego istotnym jest dopasowanie fotelika do wieku i wagi dziecka, inaczej niepotrzebnie ryzykuje się zdrowiem malucha. Dziecko będące w tej samej pozycji bez żadnej możliwości ruchu może nabawić się bolesnych otarć oraz różnorodnych problemów, które będą rozwijać się z wiekiem.

Odnieść się do sieci

W sklepach on-line bez problemu zlokalizuje się wiele modeli fotelików. Dostępna ilość pozwoli na szybkie dopasowanie modelu do wieku, wagi, unikalnych potrzeb dziecka oraz możliwości finansowych kupujących. Fotelik 9-18 kg lub z innym zakresem wagowym, będzie praktycznym prezentem, który pomoże skreślić rodzicom jeden zakup z listy priorytetów. Z pewnością będzie to inwestycja, która będzie się zwracać z każdorazowym zamknięciem drzwi do samochodu.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here