Dobry certyfikat

0
790
Dobry certyfikat

Główną zasadą tworzenia stron internetowych jest ich odpowiednia optymalizacja oraz sprawienie, żeby serwis był wiarygodny dla innych użytkowników. W ten sposób możemy zwiększyć ruch na stronie oraz zacząć na niej zarabiać. Należy zorientować się gdzie kupić tani certyfikat SSL dla strony www i wybrać właściwe dla swoich preferencji.

Tanie certyfikaty SSL możemy znaleźć w ofercie kru.pl. Certyfikat SSL w KRU jest dostępny już od 59 złotych. Jest to wersja positive, która oferuje zabezpieczenie jednej domeny i szyfrowanie danych na 256 bitach, czyli w miarę niezłym poziomie. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na rozszerzony certyfikat positive ssl wildcard, który poza ochroną głównej domeny umożliwia także zabezpieczenie subdomen. Jest to zatem bardzo ciekawa opcja dla osób, które subdomeny posiadają i aktywnie z nich korzystają.

Duże korporacje jednak nie mogą wybrać innego certyfikatu niż Multi-Domain SSL. Posiada on wszystkie rozwiązania dostępne w pozostałych certyfikatach, a także umożliwia ochronę nawet 100 domen jednocześnie. Dlatego korporacje mogą w ten sposób oszczędzić dużo pieniędzy oraz czasu, który jest najcenniejszy w tej branży.

Kolejnym dużym klientem, który korzysta z tego rodzaju certyfikatu są organizacje pozarządowe. Posiadają one często witryny, które posiadają prywatne dane. Najczęściej są one zabezpieczone specjalnym szyfrem, żeby nikt nie mógł się do nich dostać. W takiej sytuacji wykorzystanie certyfikatu SSL jest obowiązkowe. Nie ma potrzeby kupowania oddzielnych certyfikatów, ponieważ przy użyciu jednego jesteśmy w stanie chronić całe swoje pozostałe zaplecze. Dlatego najwięksi klienci najczęściej wybierają ten typ certyfikatu. Jest on oczywiście najdroższy, ale możliwości oferowane w zamian całkowicie to wynagradzają. Kru.pl oferuje cztery rodzaje pakietów i każdy powinien znaleźć odpowiedni dla siebie. Wszystko zależy od wielkości biznesu jaki prowadzisz i funduszy, które możesz przeznaczyć. Warto pamiętać, że najtańszy certyfikat może niewłaściwie zabezpieczyć twoje strony.

Źródło: https://www.kru.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here