Ochraniacz do łóżka na szczebelki, organizer – kompletujemy wyprawkę dla maluszka

0
867

Przed młodymi rodzicami stoi wiele wyzwań. Muszą oni w trakcie dziewięciu miesięcy oczekiwania na swoją pociechę dopilnować wielu spraw, w tym urządzenia pokoiku dziecięcego. Poniżej postaramy się przybliżyć temat zakupu różnych akcesoriów, które mogą okazać się niezastąpione.

Ochraniacz do łóżeczka na szczebelki – przydaje się?

Tak jak wspomniane zostało na samym początku, rodzice muszą załatwić i zorganizować wiele rzeczy przed narodzinami pociechy. Zwłaszcza gdy jest to ich pierwsze dziecko, ponieważ to wtedy trzeba zweryfikować na podstawie cudzych opinie, które przedmioty przydadzą się, a które są absolutnie zbędne. Jedną z pozycji często przewijającą się przez różnego rodzaju listy zakupów jest ochraniacz do łóżeczka na szczebelki. Czy jest to rozwiązanie przydatne? Tak, zdecydowanie jest to produkt, który warto wziąć pod rozwagę podczas zakupów. Otóż głównym jego walorem jest zapewnienie maluchowi bezpieczeństwa podczas przebywania w łóżeczku czy kołysce. Wszystkie one mają bowiem szczebelki między które bez trudu może dostać się rączka czy nóżka malucha. Dziecko, zwłaszcza najmłodsze ma bardzo nieskoordynowane ruchy, dlatego też po włożeniu np. rączki między szczebelki nie będzie jej w stanie wyciągnąć. Przez to może ją sobie obetrzeć, czy np uderzyć się. Rączka może również zacząć boleć, ponieważ będzie dłuższą chwilę w nienaturalnej pozycji. Ochraniacz do łóżeczka na szczebelki zapobiega takim zdarzeniom. Otula on szczeble i jednocześnie zabezpiecza. Dodatkowo jego ładne, dziecięce motywy stanowią element dekoracyjny wystroju.

Organizer do łóżeczka – niezastąpiony gadżet

Kolejną rzeczą dość często polecaną na różnego rodzaju stronach czy grupach jest organizer do łóżeczka. Dokładniej jest to produkt taki jak można zobaczyć np. na stronie https://store.miminu.pl/pl/661-przybornik-do-lozeczka. Zawiera on kilka kieszonek, często różnych rozmiarów, które będą służyły do przechowywania produktów pierwszej potrzeby. Taki organizer umieszczony na łóżeczku może zawierać w sobie pieluszki, chusteczki, oliwkę czy różnego rodzaju kremy do codziennej pielęgnacji. Z całą pewnością pozwoli on na zachowanie porządku, a także na szybki dostęp do potrzebnych rzeczy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here