Platformy startowe – platformy dla nowych pomysłów

0
1199
platformy startowe

Jeżeli masz pomysł na biznes związany z wykonywaniem nowej technologii, to możesz sprawdzić, co oferują platformy startowe dla nowych pomysłów. Pieniądze oraz wsparcie oferuje Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. Platformy startowe działają na zasadach konkursu rozwoju startupów w Polsce Wschodniej. Mamy naprawdę o co się starać. Oprócz bardzo cennych rad ekspertów, przedsiębiorcy mogą dostać nawet 1 milion złotych na rozwój swojego przedsięwzięcia. Poniżej znajdują się Szczegóły w, w jaki sposób możemy skorzystać z platformy startowej oraz rozwinąć pomysł na inwestycyjny produkt lub usługę. 

Przeczytaj też: https://www.wsb.com.pl/platformy-startowe-dla-nowych-pomyslow/

Platformy startowe dla nowych pomysłów biznesowych

Przed wpłynięciem wniosku konkursowego warto jest zorientować się w jakich branżach mamy szansę na zdobycie pieniędzy. Platformy działają między innymi w Puławach, Lublinie, Łomży, Mielcu, Olsztynie i Ełku. Każda z nich jest dedykowana dla innego rodzaju działalności. Listę takich platform znajdziemy na stronie internetowej PARP. 

W grę wchodzą między innymi ekologia, żywność, turystyka, medycyna, zdrowie, branża metalowa Maszynowa, transport i motoryzacja, zdrowie publiczne i wiele wiele innych. Jeżeli zapoznaliśmy się już z wartościami zawartymi na platformie i znaleźliśmy ofertę pasującą do naszego pomysłu, to wystarczy, że wypełnimy na stronie wniosek. Mamy czas maksymalnie do 30 listopada 2002 roku. Konkretne daty zamknięcia naboru są różne dla każdej platformy. Terminy zgłoszeń prowadzone są w rundach.

Platformy startowe – na co możemy liczyć?

Przede wszystkim mamy szansę na pomoc ekspertów. Takie osoby doradzą nam w jaki sposób rozwinąć pomysł na biznes rysunek który może dać nam bardzo duży zarobek. 

Drugim bardzo Ważnym aspektem jest to, że możemy otrzymać nawet 1 milion dotacji. 

Jak to zrobić? 

Zgłaszając Swój wniosek do wybranej platformy, Manager inkubacji opracuję plan pomysłu. Mówiąc wprost, inkubacja polega na wytężonej pracy nad rozwojem firmy. Manager i zaczyna od wywiadu z pomysłodawcami biznesu, a następnie dobierze specjalistów oraz usługi, które pomogą nam rozwinąć skrzydła w przedsięwzięciu. Szczegóły zależą w dużej mierze od tego jakiej branży chcemy działać jako młoda firma. Inkubacja podzielona jest na etapy, może ona trwać nawet kilkanaście miesięcy. Po zrealizowaniu planu oraz otrzymaniu pozytywnej rekomendacji, możemy liczyć na pieniądze na rozwój przedsięwzięcia w ramach konkursu startup w Polsce wschodniej. Zostaną do 85% wartości tego projektu.

Dla kogo przeznaczona jest oferta? 

Aby starać się o dotacje, musimy założyć działalność gospodarczą na terenie jednego z województw Polski Wschodniej: lubelskiego, podkarpackiego, podlaskiego, świętokrzyskiego i warmińsko-mazurskiego.

Oferta obowiązuje mikro oraz małych przedsiębiorców, które działają w formie spółki kapitałowej zgodnie z przepisami kodeksu spółek handlowych.

Zobacz też: http://www.mamopedia.pl/faktura-rachunek-najem/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here