Sesja ciążowa – dla przyszłej mamy i nie tylko

0
1435
Sesja ciążowa – dla przyszłej mamy i nie tylko

Choć w ciąży jest jedynie kobieta, tak naprawdę oboje rodzice odczuwają wszelkie trudności, jakie wprowadza ona do ich życia. Dlatego pozwólcie sobie na chwilę oddechu i wybierzcie się na sesję ciążową. Dlaczego warto? O tym w poniższym tekście.

Ciąża – czas wyzwań dla przyszłych rodziców

Stan błogosławiony – tego słowa często używa się w stosunku do kobiety, która zaszła w ciążę. Jak błogosławieństwo, to z pewnością jest to okres mlekiem i miodem płynący. W końcu coś błogosławionego nie może być złe, czyż nie? Niestety, rzeczywistość wygląda nieco inaczej. Przyszli rodzice jak najbardziej cieszą się z oczekiwania na narodziny dziecka, jednak nie jest to spokojny i łatwy czas. Największy niepokój budzi w młodych strach przed porażką. „Czy poradzę sobie z rolą rodzica?”. „Czy będę dobrym ojcem/dobrą matką?”. Te i wiele innych pytań krąży w głowach matki i ojca przez większość okresu ciąży. Warto na chwilę zapomnieć o nerwach i sprawić sobie odrobinę rozrywki i przyjemności. Taką możliwość daje sesja ciążowa, w której udział może wziąć nie tylko przyszła mama, ale i oboje rodziców, a nawet i urodzone wcześniej dzieci.

Czym jest sesja ciążowa?

Sesje zdjęciowe zwykle utożsamiamy z modelkami, które prezentują najnowsze kolekcje ubrań, zaś ich fotografie trafiają następnie na okładki kolorowych gazet na całym świecie. Sesja ciążowa oczywiście tak nie wygląda. Choć ma nieco wspólnego z tą wyżej opisaną. Punktem wspólnym, oprócz osoby fotografa, jest sceneria. Sesję ciążową można wykonać w studio fotograficznym, jak i w plenerze. Wiele zależy od pory roku oraz pogody, jaka panuje za oknem. Lato to idealny moment, by zrobić kilka ujęć z dala od miasta. Morze? Plaża? Góry? Łąka? Wszystko zależy od tego, gdzie mieszkasz i jakie możliwości daje ci twoja okolica. Sesja ciążowa stawia na pierwszym miejscu kobietę w ciąży, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by wziął w niej udział przyszły tata, a nawet dzieci, które już posiadacie. Jeżeli zaś nie macie żadnego konkretnego pomysłu na motyw przewodni, zdajcie się na fotografa. Jego doświadczenie i kreatywność sprawi, że na długo zapamiętacie waszą sesję zdjęciową.

Sesja ciążowa – jak znaleźć fotografa?

Być może myślisz, że znalezienie odpowiedniego fotografa jest trudnym zdaniem. Pocieszamy cię, ciężko o prostszą rzecz. Możesz wejść pod ten link – http://noworodkowo.pl/sesje/sesje-ciazowe/ lub poszukać ich w sieci „okrężną” drogą. Co musisz zrobić? Wystarczy otworzyć nową kartę przeglądarki internetowej, wpisać w nią hasło „sesje ciążowe Warszawa” (lub inne miasto) i znaleźć fotografa, który spełni twoje oczekiwania.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here